Невролог дитячий та лікар ФРМ

Print this pagePrint this page

<strong>Невролог дитячий та лікар ФРМ</strong>

Так як ми є медичним закладом, вся фізична реабілітація проходить тільки під медичним контролем!

Перед початком курсу – невролог дитячий або лікар ФРМ ретельно оглядає дитину і оцінює її стан. Крім звичайного огляду, фахівець дає чіткі рекомендації нашим фізичним терапевтам у вигляді індивідуального маршруту реабілітації.

Для чого це потрібно?

Діти з ДЦП, або з будь-якими іншими порушеннями ЦНС, абсолютно не вписуються в стандартні рамки звичайної лікувальної фізкультури або фізичної терапії.

Наша думка - реабілітація, а напевно більш правильно говорити - абілітація, людей з органічним ураженням головного мозку повинна проходити тільки при наявності мультипрофесійного супроводу, тобто коли маленького пацієнта на всьому шляху відновлення супроводжують кілька вузькопрофільних фахівців.

У нашому центрі прийом веде, без перебільшення один з кращих дитячих неврологів в України – Ліва Тетяна Михайлівна (Лікар фізичної та реабілітаційної медицини, лікар-невролог дитячий)

Крім грамотної консультації, постановки діагнозу, Ви зможете отримати відповідь на питання, що робити далі. Як правильно організувати реабілітацію, з чого починати, на що звернути увагу. Можна і потрібно задавати будь-які питання і ми запевняємо - на них будуть дані докладні, кваліфіковані і чіткі відповіді.

Хочемо звернути увагу, щоб потрапити на консультацію не обов'язково бути пацієнтом нашого центру - можна просто записатися і отримати вичерпні відповіді на всі питання, що стосуються Вашого малюка.

 

З питань запису на реабілітацію і попередньої консультації, звертайтесь за телефоном: 

+380 (44) 587 87 67

 

Бажаєте щоб ми вам зателефонували? Для цього заповніть форму зворотнього зв'язку!

 

Ознайомитися з детальним переліком процедур та їх вартістю ви зможете на нашому сайті за посиланням Перелік процедур та їх вартість